PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29.11.2018r. Stowarzyszenie RAZEM z Bud Głogowskich  w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2018 będzie wydawana żywność dla osób, które posiadają skierowanie z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Życzenia

 

PostHeaderIcon ZOSTAŃ RODZICEM NA ZASTĘPSTWO…

Rodzina zastępcze to najbardziej pokrewna do rodziny naturalnej, forma opieki nad dzieckiem
pozbawionym pieczy ze strony rodziców biologicznych. Rodzicielstwo zastępcze jest formą czasowej

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

W dniu 14 listopada 2018 r.w godz.16:30 –18:30 w Centrum Caritas Budach Głogowskich 536a odbędą się warsztaty kulinarne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2018.
Oferta kierowana jest do uczestników ww. programu. W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z zasadami prawidłowego żywienia.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zapraszamy!

 

PostHeaderIcon WARSZTATY KULINARNO – DIETETYCZNE

WARSZTATY  KULINARNO – DIETETYCZNE w Budach Głogowskich  14 listopad 2018r.

Stowarzyszenie RAZEM  z siedzibą w Budach Głogowskich we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem  Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim serdecznie zaprasza w  dniu 14  listopad 2018  o  godz. 16.30 w budynku Caritas w Budach Głogowskich 836 A  na warsztaty kulinarno – dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2018.

Oferta kierowana jest do uczestników w/w programu. W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z niektórymi technikami kulinarnymi oraz zasadami dietetyki, zwłaszcza przy sporządzaniu posiłków dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym

 

 

PostHeaderIcon "Wystartuj z nami"

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama