PostHeaderIcon Informacja

W dniu 14 listopada 2018 r.w godz.16:30 –18:30 w Centrum Caritas Budach Głogowskich 536a odbędą się warsztaty kulinarne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2018.
Oferta kierowana jest do uczestników ww. programu. W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z zasadami prawidłowego żywienia.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zapraszamy!

 

PostHeaderIcon WARSZTATY KULINARNO – DIETETYCZNE

WARSZTATY  KULINARNO – DIETETYCZNE w Budach Głogowskich  14 listopad 2018r.

Stowarzyszenie RAZEM  z siedzibą w Budach Głogowskich we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem  Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim serdecznie zaprasza w  dniu 14  listopad 2018  o  godz. 16.30 w budynku Caritas w Budach Głogowskich 836 A  na warsztaty kulinarno – dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2018.

Oferta kierowana jest do uczestników w/w programu. W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z niektórymi technikami kulinarnymi oraz zasadami dietetyki, zwłaszcza przy sporządzaniu posiłków dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym

 

 

PostHeaderIcon "Wystartuj z nami"

 

PostHeaderIcon Nabór na Asystenta Rodziny


Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim ogłasza nabór na stanowisko asystenta rodziny.
Asystentem rodziny może być osoba, która posiada:
1.obywatelstwo polskie oraz pełną zdolność do czynności prawnych, korzysta z pełni praw publicznych;

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Burmistrz Głogowa Małopolskiego informuje, iż po raz kolejny udało się pozyskać pomoc żywnościową  dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Głogów Małopolski we współpracy Stowarzyszenia Razem z Bud Głogowskich  z Podkarpackiem Bankiem Żywności.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Program operacyjny - pomoc żywnościowa.

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

CELEM PROGRAMU jest zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej oraz uczestnictwa w działaniach w ramach środków towarzyszących w okresie  sierpień 2018 – czerwiec 2019,  a jej celami szczegółowymi są:

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama