PostHeaderIcon Życzenia

 

PostHeaderIcon Mikołaj 2020

Mimo pandemii Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z terenu gminy Głogów Małopolski i wraz ze swoimi pomocnikami zrobił im wielką niespodziankę.

Łącznie prezentami zostało obdarowanych ponad 80 dzieci w tym wychowankowie świetlic socjoterapeutycznych, jak też rodziny będące pod opieką MGOPS w Głogowie Młp. Ta wyjątkowa inicjatywa mogła się odbyć dzięki dotacji z MPIPS jak i wsparcia Burmistrza Głogowa Małopolskiego Pawła Baja, który osobiście wraz z Mikołajem odwiedził rodziny.  Radość dzieciaków kiedy na żywo zobaczyły Świętego Mikołaja była nieoceniona. Świętemu towarzyszyli uroczy pomocnicy – uczestnicy projektu GOTOWI DO ZMIANY. Te wyjątkowe wizyty przebiegały w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze, sprawiając dużo radości nie tylko najmłodszym, ale również i nieco starszym mieszkańcom gminy Głogów Małopolski, wprowadzając wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Wspieraj Seniora"

 

PostHeaderIcon Dobry Start - przypomnienie

PRZYPOMNIENIE!

MGOPS w Głogowie Małopolskim uprzejmie przypomina, że aby otrzymać świadczenie Dobry start 300+ na wyprawkę szkolną należy złożyć wniosek do 30 listopada 2020 r. Wnioski złożone po upływie tego terminu pozostawia się bez rozpatrzenia.

 

PostHeaderIcon Życzenia

 

PostHeaderIcon Podprogram 2019 – efekty

PODPROGRAM 2019 – efekty

1. Stowarzyszenie „Razem” w Budach Głogowskich z terenu województwa podkarpackiego przy współpracy z Podkarpackim Bankiem Żywności realizowało Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa Podprogram 2019 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, którego celem było zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej oraz uczestnictwa w działaniach w ramach środków towarzyszących w okresie  grudzień 2019 – wrzesień 2020.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama