PostHeaderIcon Informacja

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Młp. wybrał wykonawcę na przeprowadzenie 4 kursów zawodowych oraz kursów na prawo jazdy kat. B dla uczestników projektu "Klub Inspiracji Sukcesu"-pobierz plik

 

PostHeaderIcon Warsztaty dietetyczne

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich informuje, że w dniu 12 kwietnia  2018 r. w godz.16:00 – 18:00 w budynku MGDK w Głogowie Młp. ul. Kard. S. Wyszyńskiego 12  odbędą się warsztaty dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 05.04.2018 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Warsztaty kulinarno - dietetyczne

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich informuje, że w dniu 7 marca  2018 r. w godz.16:00 – 18:00 w Domu Ludowym w Wysokiej Głogowskiej   odbędą się warsztaty kulinarno - dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2017.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 01.03.2018 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Poniżej zamieszczamy harmonogram wydawania żywności w dniu 01.03.2018 r. w następujących miejscowościach:

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Caritas Diecezji Rzeszowskiej w ramach realizacji projektu „Sprzęt pomaga” – prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego i pielęgnacyjnego. Bezpłatnie mogą z niego korzystać mieszkańcy Rzeszowa oraz powiatu rzeszowskiego, kolbuszowskiego, strzyżowskiego, jasielskiego i ropczycko-sędziszowskiego.
Warunkiem wypożyczenia jest zaświadczenie od lekarza (specjalisty lub rodzinnego) – z informacją, że dana osoba jest niesamodzielna oraz ze wskazaniem, jaki sprzęt rehabilitacyjny jest jej potrzebny.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama