PostHeaderIcon Życzenia świąteczne

 

PostHeaderIcon Wspólne kolędowanie

W dniu 15 grudnia Dzienny Dom „ Senior –WIGOR” miał przyjemność gościć chór dziecięcy z Zespołu Szkół w Budach Głogowskich pod przewodnictwem Pani Elżbiety Kwolek. Dzieci w ramach integracji międzypokoleniowej zaszczycili nas pięknym występem,

Więcej…

 

PostHeaderIcon Życzenia dla Wolontariuszy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim naszym Wolontariuszom  serdecznie dziękujemy za bezinteresowną działalność oraz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13.12.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon O czym rodzice z 500+ muszą informować gminę?

Straciłeś pracę, a otrzymujesz świadczenia z programu 500+? Powinieneś przesłać informacje do tutejszego Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim. Może się bowiem okazać, że rząd da ci także 500 zł na pierwsze dziecko. O czym rodzice pobierający świadczenia z rządowego programu powinni informować gminę? Jaki to może mieć wpływ na ich sytuację finansową?

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama