PostHeaderIcon Warsztaty dietetyczne

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich

informuje, że w dniu

30 stycznia 2020 r. w godz.16:00 –18:00

w Domu Kultury w Głogowie Małopolskim

odbędą się warsztaty dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2019.

Oferta kierowana jest do uczestników ww. programu. W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z zasadami prawidłowego żywienia.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapraszamy!

 

PostHeaderIcon Wigilia 2019

W trzecią niedzielę adwentu tj. 15 grudnia 2019 roku odbyło się Spotkanie Wigilijne  dla osób  starszych i  samotnych z terenu Gminy Głogów Małopolski. Wszystkich zgromadzonych gości uroczyście powitała Pani Mariola Kot - Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2019 r. (Wigilia)

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Głogowie Małopolskim

BĘDZIE NIECZYNNY.

 

PostHeaderIcon Życzenia świąteczne

 

PostHeaderIcon Życzenia

 

PostHeaderIcon Nagroda Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla Pracowników MGOPS w Głogowie Młp.

Wyróżnienia dla Pracowników Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Młp. - Świetlic Socjoterapeutycznych przyznane przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w roku 2019.

W dniu 21 listopada 2019r. odbyła się uroczystość w MRPiPS w Warszawie w trakcie której zostali wyróżnieni Pracownicy Świetlic Socjoterapeutycznych, działających przy MGOPS
w Głogowie Młp.: Pani Justyna Ładoś, Pani Dominika Łabudzka, Pani Paulina Ochał, Pani Barbara Winiarska i Pani Anna Głuszczyk – za zapewnienie wszechstronnej opieki i pomocy podopiecznym świetlic, współpracę z stowarzyszeniami realizującymi różne projekty na rzecz rodzin, liczne inicjatywy integrujące środowisko lokalne i wspierające rodziny zagrożone wykluczeniem społecznym.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama