PostHeaderIcon Ankieta dla mieszkańców

Szanowni Państwo zwracamy sie z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Jest ona skierowana do mieszkańców Gminy Głogów Młp. ma na celu właściwe zdiagnozowanie problemów społecznych występujących na jej obszarze.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Co słychać na świetlicy?

Zaczęła się już jesień, złota polska jesień, a wraz z nią piękne jesienne dary. Dlatego w październiku  podopieczni świetlic wykonują przepiękne jesienne kompozycje wykorzystując do tego  kasztany, żołędzie, szyszki, liście.

Więcej…

 

PostHeaderIcon „Dzień Chłopaka” w świetlicach socjoterapeutycznych

30 września 2016 był dniem szczególnym gdyż obchodziliśmy Dzień Chłopaka w naszych świetlicach. Dla naszych świetlicowych kolegów zostały zorganizowane konkursy i sportowe konkurencje aby mogli pochwalić się swoim sprytem i zręcznością.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Pieczenie ciasteczek owsianych.

Kiedy za oknem szara jesień, w świetlicy staramy się ciekawie spędzać czas. Podopieczni świetlic bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach kulinarnych, które są okazją do rozwijania zdolności kucharskich u dzieci.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ruszyły świetlice socjoterapeutyczne.

Pod koniec września ruszyły świetlice socjoterapeutyczne MGOPS Głogów Młp. Świetlice mają swoje placówki w Budach Głogowskich, Wysokiej Głogowskiej, Głogowie Małopolskim i Przewrotnem.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zajęcia z dietetykiem

W dniu 24 października w Dziennym Domu „Senior-WIGOR” odbyły się pierwsze zajęcia z Panią Patrycją –dietetykiem z Principatus Poradnia Żywieniowa Beata Świstara,

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama