PostHeaderIcon Warsztaty dietetyczne

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich informuje, że w dniu 12 kwietnia  2018 r. w godz.16:00 – 18:00 w budynku MGDK w Głogowie Młp. ul. Kard. S. Wyszyńskiego 12  odbędą się warsztaty dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 05.04.2018 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Warsztaty kulinarno - dietetyczne

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich informuje, że w dniu 7 marca  2018 r. w godz.16:00 – 18:00 w Domu Ludowym w Wysokiej Głogowskiej   odbędą się warsztaty kulinarno - dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2017.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 01.03.2018 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Poniżej zamieszczamy harmonogram wydawania żywności w dniu 01.03.2018 r. w następujących miejscowościach:

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Caritas Diecezji Rzeszowskiej w ramach realizacji projektu „Sprzęt pomaga” – prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego i pielęgnacyjnego. Bezpłatnie mogą z niego korzystać mieszkańcy Rzeszowa oraz powiatu rzeszowskiego, kolbuszowskiego, strzyżowskiego, jasielskiego i ropczycko-sędziszowskiego.
Warunkiem wypożyczenia jest zaświadczenie od lekarza (specjalisty lub rodzinnego) – z informacją, że dana osoba jest niesamodzielna oraz ze wskazaniem, jaki sprzęt rehabilitacyjny jest jej potrzebny.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ogłoszenie

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich informuje, że w dniu 19 lutego  2018 r. w godz.16:00 – 18:00 w budynku Miejsko Gminnego Domu Kultury  w Głogowie Młp. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12  odbędą się warsztaty kulinarno - dietetyczne

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama