PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 01.03.2018 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Poniżej zamieszczamy harmonogram wydawania żywności w dniu 01.03.2018 r. w następujących miejscowościach:

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Caritas Diecezji Rzeszowskiej w ramach realizacji projektu „Sprzęt pomaga” – prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego i pielęgnacyjnego. Bezpłatnie mogą z niego korzystać mieszkańcy Rzeszowa oraz powiatu rzeszowskiego, kolbuszowskiego, strzyżowskiego, jasielskiego i ropczycko-sędziszowskiego.
Warunkiem wypożyczenia jest zaświadczenie od lekarza (specjalisty lub rodzinnego) – z informacją, że dana osoba jest niesamodzielna oraz ze wskazaniem, jaki sprzęt rehabilitacyjny jest jej potrzebny.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ogłoszenie

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich informuje, że w dniu 19 lutego  2018 r. w godz.16:00 – 18:00 w budynku Miejsko Gminnego Domu Kultury  w Głogowie Młp. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12  odbędą się warsztaty kulinarno - dietetyczne

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13.02.2018 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Każdy z nas będzie seniorem

 

PostHeaderIcon ZMIANY W KDR

Od 1 stycznia2018 roku Karta Dużej Rodziny dostępna jest w dwóch formach: tradycyjnej (tj. plastikowej) i elektronicznej (tj. na urządzeniach mobilnych).
Osoby posiadające aplikacje mobilną będą mogły skorzystać z takich funkcji jak:

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama