PostHeaderIcon Życzenia świąteczne

 

PostHeaderIcon Spotkanie wigilijne 2017

W niedzielę 17 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Wigilijne  dla osób  starszych i  samotnych z terenu Gminy Głogów Małopolski. Wszystkich zgromadzonych gości uroczyście powitała  Pani Mariola Kot Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wyróżnienie dla pracownika MGOPS w Głogowie Młp.

 

W dniu 12 grudnia z rąk wojewody podkarpackiego Pani Ewy Leniart wyróżniający się przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej i organizacji pozarządowych odebrali listy gratulacyjne.
Wśród osób wyróżnionych była Pani Lucyna Maźnicka – starszy pracownik socjalny w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.12.2017 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim naszym Wolontariuszom  serdecznie dziękujemy za bezinteresowną działalność oraz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi. Nich wolontariat będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje Was do dalszego działania na polu woluntarystycznym.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Pracownika Socjalnego

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama