PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon GRZYBOBRANIE

W dniu 20 października seniorzy z Dziennego Domu „ Senior –WIGOR” w Budach Głogowskich w ramach propagowania aktywności i zdrowia wybrali się do sąsiadującego lasu w Bratkowicach w poszukiwaniu grzybów.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19.10.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Celem Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 jest dotarcie z pomocą żywnościową do grup osób najbardziej potrzebujących w całej Polsce. Od połowy sierpnia 2016 roku rozpoczęła się realizacja Podprogramu 2016,

Więcej…

 

PostHeaderIcon Pożegnanie lata w Dziennym Domu „Senior - WIGOR”

29 września br. w ogrodzie Dziennego Domu „Senior – WIGOR” w Budach Głogowskich zorganizowany został grill na pożegnanie lata. Seniorzy przy grillujących się kiełbaskach, ziemniakach i chlebie mogli pośpiewać ludowe przyśpiewki i korzystać z pięknej jesiennej aury.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zabiegi kosmetyczne w Dziennym Domu „Senior – WIGOR”


28 września br. w Dziennym Domu „Senior – WIGOR” w Budach Głogowskich zjawili się wyjątkowi goście – kosmetyczki Agnieszka i Basia z firmy Mary Kay. Podczas spotkania
z seniorami przekazały uczestnikom informacje, jak dbać o swoją skórę.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama