PostHeaderIcon Warsztaty kulinarno - dietetyczne

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich informuje, że w dniu 18 stycznia  2018 r. w godz.16:00 – 18:00 w Domu Ludowym Przewrotnem  odbędą się warsztaty kulinarno - dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2017.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.01.2018 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Życzenia świąteczne

 

PostHeaderIcon Spotkanie wigilijne 2017

W niedzielę 17 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Wigilijne  dla osób  starszych i  samotnych z terenu Gminy Głogów Małopolski. Wszystkich zgromadzonych gości uroczyście powitała  Pani Mariola Kot Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wyróżnienie dla pracownika MGOPS w Głogowie Młp.

 

W dniu 12 grudnia z rąk wojewody podkarpackiego Pani Ewy Leniart wyróżniający się przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej i organizacji pozarządowych odebrali listy gratulacyjne.
Wśród osób wyróżnionych była Pani Lucyna Maźnicka – starszy pracownik socjalny w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.12.2017 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama