PostHeaderIcon OGŁOSZENIE

Burmistrz Głogowa Małopolskiego uprzejmie informuje, że w dniu 04.01.2017 r. od godziny 10:00 do 12:00 na parkingu basenu „Wodnik” przy ulicy Parkowej w Głogowie Młp. będą wydawane jabłka i marchewki dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych zamieszkałych w Głogowie Młp.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie wigilijne

W czwartą niedzielę adwentu 18 grudnia 2016 roku odbyło się co roczne spotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnych z terenu Gminy Głogów Małopolski. Wszystkich zgromadzonych gości uroczyście powitała Pani Mariola Kot

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie mikołajowe

Dnia 12.12.2016 odbyło się spotkanie mikołajowe Pomagamy Mikołajowi zorganizowane przez z Caritas Diecezji Rzeszowskiej we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Głogowie Młp. pod patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego Pawła Baj oraz współfinansowanego ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.Zabawa mikołajowa miała miejsce w Ośrodku Caritas w Budach Głogowskich.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Życzenia świąteczne

 

PostHeaderIcon Wspólne kolędowanie

W dniu 15 grudnia Dzienny Dom „ Senior –WIGOR” miał przyjemność gościć chór dziecięcy z Zespołu Szkół w Budach Głogowskich pod przewodnictwem Pani Elżbiety Kwolek. Dzieci w ramach integracji międzypokoleniowej zaszczycili nas pięknym występem,

Więcej…

 

PostHeaderIcon Życzenia dla Wolontariuszy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim naszym Wolontariuszom  serdecznie dziękujemy za bezinteresowną działalność oraz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama