PostHeaderIcon Plakat 500+

 

PostHeaderIcon Dobry Start 2019

 

PostHeaderIcon Dobry Start w Gminie Głogów Małopolski

Dobry Start w Gminie Głogów Małopolski

Dobry Start to 300 zł jednorazowego wsparcia dla uczniów rozpoczynających rok szkolny. W ubiegłym roku ze wsparcia w Gminie Głogów Małopolski skorzystało 2729 uczniów. W okresie od  lipca do grudnia 2018 r łączna kwota wypłaconych świadczeń w Gminie Głogów Małopolski wynosiła 830 100,00 zł

Rodziny otrzymały wsparcie bez względu na dochód.

Podobnie jak w roku ubiegłym wnioski o przyznanie pieniędzy na wyprawkę szkolną można będzie składać już od  1 lipca 2019 przez stronę empatia.mrpips.gov.pl  lub przez bankowość elektroniczną oraz od 1 sierpnia drogą tradycyjną (w formie papierowej) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim przy ul. Fabrycznej 17.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

 

PostHeaderIcon „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej” – edycja 2019 r.

Gmina Głogów Małopolski/MGOPS w Głogowie Małopolskim pozyskała środki na realizację Zadania współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Program Pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo p.n. Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej” – edycja 2019r. o łącznej wartości  78790,00 zł na kontynuację dotychczasowej działalności Klubu Integracji Społecznej działającego w strukturze Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama