PostHeaderIcon NOWE WNIOSKI na 500+

Od 1 sierpnia 2017 r  rozpoczyna się przyjmowanie wniosków na tzw. nowy okres świadczeniowy dla osób korzystających z programu 500+. Wniosek   o wypłatę świadczenia pieniężnego na dziecko będzie musiał złożyć każdy zainteresowany w w/w świadczeniem.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wakacje w świetlicach socjoterapeutycznych

Za nami dwa tygodnie wakacji tymczasem w świetlicy socjoterapeutycznej MGOPS w Głogowie Młp. trwają wakacyjne zajęcia. Dzieci uczestniczą w różnego typu warsztatach:  plastycznych i kulinarnych. Aby aktywnie spędzać czas mają zorganizowane zajęcia sportowe, zawody i turnieje. Nie brakuje również gier planszowych, zabaw tanecznych czy muzycznych np.  konkurs „Jaka to melodia”

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 14.04.2017 (PIĄTEK) MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GŁOGWIE MŁP. BĘDZIE NIECZYNNY

 

PostHeaderIcon Przygotowania do świąt

Przełom marca i kwietnia – przygotowania do Świąt Wielkanocnych w Świetlicach Socjoterapeutycznych MGOPS Głogów Małopolski

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28.03.2017 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień wiosny

21 marca Pierwszy Dzień Wiosny w Świetlicach Socjoterapeutycznych MGOPS Głogów Małopolski.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama