PostHeaderIcon Spotkanie wigilijne 2017

W niedzielę 17 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Wigilijne  dla osób  starszych i  samotnych z terenu Gminy Głogów Małopolski. Wszystkich zgromadzonych gości uroczyście powitała  Pani Mariola Kot Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wyróżnienie dla pracownika MGOPS w Głogowie Młp.

 

W dniu 12 grudnia z rąk wojewody podkarpackiego Pani Ewy Leniart wyróżniający się przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej i organizacji pozarządowych odebrali listy gratulacyjne.
Wśród osób wyróżnionych była Pani Lucyna Maźnicka – starszy pracownik socjalny w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.12.2017 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim naszym Wolontariuszom  serdecznie dziękujemy za bezinteresowną działalność oraz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi. Nich wolontariat będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje Was do dalszego działania na polu woluntarystycznym.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Pracownika Socjalnego

 

PostHeaderIcon Informacja

Stowarzyszenie  „RAZEM” w Budach Głogowskich informuje, że w dniu 20 listopada 2017r. w godz.16:00 –18:00 w Centrum Caritas Budach Głogowskich 536 a odbędą się warsztaty kulinarno - dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2017.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama