PostHeaderIcon Spotkanie mikołajowe

Dnia 12.12.2016 odbyło się spotkanie mikołajowe Pomagamy Mikołajowi zorganizowane przez z Caritas Diecezji Rzeszowskiej we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Głogowie Młp. pod patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego Pawła Baj oraz współfinansowanego ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.Zabawa mikołajowa miała miejsce w Ośrodku Caritas w Budach Głogowskich.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Życzenia świąteczne

 

PostHeaderIcon Wspólne kolędowanie

W dniu 15 grudnia Dzienny Dom „ Senior –WIGOR” miał przyjemność gościć chór dziecięcy z Zespołu Szkół w Budach Głogowskich pod przewodnictwem Pani Elżbiety Kwolek. Dzieci w ramach integracji międzypokoleniowej zaszczycili nas pięknym występem,

Więcej…

 

PostHeaderIcon Życzenia dla Wolontariuszy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim naszym Wolontariuszom  serdecznie dziękujemy za bezinteresowną działalność oraz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13.12.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon O czym rodzice z 500+ muszą informować gminę?

Straciłeś pracę, a otrzymujesz świadczenia z programu 500+? Powinieneś przesłać informacje do tutejszego Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim. Może się bowiem okazać, że rząd da ci także 500 zł na pierwsze dziecko. O czym rodzice pobierający świadczenia z rządowego programu powinni informować gminę? Jaki to może mieć wpływ na ich sytuację finansową?

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama