PostHeaderIcon Pieczenie ciasteczek owsianych.

Kiedy za oknem szara jesień, w świetlicy staramy się ciekawie spędzać czas. Podopieczni świetlic bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach kulinarnych, które są okazją do rozwijania zdolności kucharskich u dzieci.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ruszyły świetlice socjoterapeutyczne.

Pod koniec września ruszyły świetlice socjoterapeutyczne MGOPS Głogów Młp. Świetlice mają swoje placówki w Budach Głogowskich, Wysokiej Głogowskiej, Głogowie Małopolskim i Przewrotnem.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zajęcia z dietetykiem

W dniu 24 października w Dziennym Domu „Senior-WIGOR” odbyły się pierwsze zajęcia z Panią Patrycją –dietetykiem z Principatus Poradnia Żywieniowa Beata Świstara,

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon GRZYBOBRANIE

W dniu 20 października seniorzy z Dziennego Domu „ Senior –WIGOR” w Budach Głogowskich w ramach propagowania aktywności i zdrowia wybrali się do sąsiadującego lasu w Bratkowicach w poszukiwaniu grzybów.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19.10.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama