mgr Mariola Kot - Dyrektor

tel. (17) 85 16 961

pokój nr 100

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


mgr Marta Wiącek - Główny Księgowy

pokój nr 113

tel. (17) 85 16 968


mgr Oliwia Bielenda - sekretarka

pokój nr 100

tel. (17) 85 17 358


Dział Pomocy  Środowiskowej, Świadczeń i Usług Opiekuńczych

mgr Dorota Selwa - kierownik


mgr Bożena Organiściak -  p.o. kierownik (zastępstwo) starszy pracownik socjalny

pokój 110

tel. (17) 85 16 964

tel. (17) 85 16 965 kom. 730004983

mgr Renata Kloc - pracownik socjalny

pokój 110

tel (17) 85 16 964

Paulina Ochał - pracownik socjalny

pokój nr 111

tel. (17) 85 16 963

mgr Anna Malec- starszy pracownik socjalny


pokój nr 112

tel. (17) 85 16 965

mgr Lucyna Maźnicka - starszy pracownik socjalny


pokój nr 112

tel. (17) 85 16 965

Janina Krzywonos- starszy pracownik socjalny

pokój nr 110

tel. (17) 85 16 94

mgr Elżbieta Kolmer - starszy pracownik socjalny

pokój nr 112

tel. (17) 85 16 965

Bożena Słapińska- starszy pracownik socjalny

pokój nr 110

tel. (17) 85 16 964

mgr Jacek Białek- starszy pracownik socjalny


pokój nr 110

tel. (17) 85 16 964

Agnieszka Kubas - asystent rodziny


pokój 111

tel. (17) 85 16 963

mgr Barbara Wniarska – asystent rodziny, pok. 111,

tel: (17) 85 16 963

mgr Grażyna Ficek - asystent rodziny


Opiekunki

Krystyna Kycińska

Maria Sadlej



Dział Świadczeń

mgr inż. Dorota Pado - Kierownik

pokój nr 210

tel (17) 85 16 967

mgr Irena Fudali- starszy referent ds. dodatku mieszkaniowego i stypendium socjalnego

pokój nr 210

tel. (17) 85 16 966

mgr Paulina Wolan – pracownik administracyjny (zastępstwo) pok. 210 nr tel. (17) 85 16 967

mgr Anna Sasiela - pracownik administracyjny

mgr Eliza Pomykała - starszy referent ds postępowania wobec dłużników alimentacyjnych i funduszu alimentacyjnego

pokój nr 210

tel. (17) 85 16 966

mgr Małgorzata Gaweł - referent ds. świadczeń rodzinnych

pokój nr 210

tel. (17) 85 16 966


Dział projektów  i programów

mgr inż. Kazimiera Kustra – referent

Pokój 211 tel.  178516966

Mariusz Kloc - pomoc administracyjna


Pokój 211 tel.  178516966

mgr Barbara Wniarska – asystent rodziny, pok. 111,

tel: (17) 85 16 963

Koordynator projektu

mgr Konrad Madej koordynator projektu

Pokój 111 tel.  178516963

mgr Agnieszka Jarosz - koordynator projektu

Pokój 111 tel.  178516963


Dział aktywności lokalnej

Pokój 111 tel. 178516963

mgr Justyna Ładoś - p.o. kierownik / wychowawca (świetlica socjoterapeutyczna - Wysoka Głogowska)

Magdalena Gancarz – młodszy wychowawca (świetlica socjoterapeutyczna - Budy Głogowskie)

Paulina Ochał – młodszy wychowawca (świetlica socjoterapeutyczna - Przewrotne )

Agnieszka Kubas - młodszy wychowawca (świetlica socjoterapeutyczna - Głogów Małopolski)

mgr Dominika Łabudzka- młodszy wychowawca (świetlica socjoterapeutyczna - Pogwizdów Nowy)

mgr Barbara Winiarska - młodszy wychowawca (świetlica socjoterapeutyczna - Pogwizdów Nowy)

Marzena Białek - terapeuta zajęciowy (klub integracji społecznej w Stykowie

tel (17) 777 64 22 Styków 102


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama