PostHeaderIcon Zmiany od 1.01.2019 r.

Od 1 stycznia 2019 r. o Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny mogą ubiegać się rodzice, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci, bez względu na ich wiek w chwili składania wniosku. Karta dla tych rodziców będzie wydawana dożywotnio.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zmiany w KDR

Od 1 stycznia 2018 roku Karta Dużej Rodziny dostępna jest w dwóch formach: tradycyjnej (tj. plastikowej) i elektronicznej (tj. na urządzeniach mobilnych).
Osoby posiadające aplikacje mobilną będą mogły skorzystać z takich funkcji jak:


- rodzic będzie mógł posiadać na swoim smartfonie Karty swoich dzieci oraz małżonka,
- wyszukiwanie partnerów KDR wg kategorii, lokalizacji oraz frazy,
- geolokalizacja ułatwi wyszukiwanie partnerów udzielających zniżek w okolicy przebywania użytkownika aplikacji,
- możliwość tworzenia list „ulubionych” partnerów,
- otrzymywanie informacji o aktualnych zniżkach i nowych partnerach,
- otrzymywanie przypomnień o ważnych terminach, np. konieczności złożenia wniosku przed terminem ważności Karty.

W przypadku osób, które złożyły wniosek o Kartę Dużej Rodziny do dnia 31 grudnia 2017, przyznanie karty elektronicznej będzie bezpłatne, gdy złożą wniosek o przyznanie dodatkowej formy Karty w postaci elektronicznej do dnia 31 grudnia 2019 roku. Po upływie tego czasu, jak również gdy od dnia 1 stycznia 2018 roku członek rodziny złożył wniosek o przyznanie KDR tylko w jednej formie, a następnie po jej przyznaniu złożył wniosek o dodatkową formę Karty, będzie musiał wnieść opłatę w kwocie 9,21 zł.

 

PostHeaderIcon Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych, katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej, transportowej czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usługi telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama