KONTAKT:

tel. 17 77 76 422, e-mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ADRES:

36-060 Głogów Małopolski, ul. Stykowska 89

GODZINY OTWARCIA:

od pon. do pt.

od 8:00 do 12:00

Wniosek uczestnictwa

Regulamin Klubu Integracji Społecznej "Klub Inspiracji Sukcesu"

PostHeaderIcon USŁUGI REINTEGRACYJNE W KIS

USŁUGI REINTEGRACYJNE

- warsztaty/szkolenia realizowane w Klubie Integracji Społecznej

Przed przystąpieniem do szkoleń wszyscy uczestnicy odbyli indywidualne spotkanie z Zespołem Diagnozującym składającym się z psychologa oraz doradcą zawodowym celem przygotowania Indywidualnej Diagnozy Potrzeb, dostosowując dla nich formy wsparcia w ramach proponowanego  programu szkoleń.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Działalność Klubu Integracji Społecznej - nowa edycja 2021

Działalność Klubu Integracji Społecznej

- nowa edycja 2021

W czerwcu b.r działalność KIS-u została wznowiona. Do uczestnictwa w zajęciach reintegracyjnych realizowanych przez Klub Integracji Społecznej, który funkcjonuje w strukturze Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim zostało zrekrutowanych 15 uczestników w tym 10 kobiet i 5 mężczyzn. Są to osoby w wieku aktywności zawodowej, osoby bezrobotne, korzystające z świadczeń pomocy tutejszego ośrodka lub kwalifikujące się do objęcia pomocą.

Więcej…

 

PostHeaderIcon REKRUTACJA DO KLUBU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - 2021 R

 

PostHeaderIcon ZAKOŃCZENIE PROJEKTU P.N: „KLUB INSPIRACJI SUKCESU”

EFEKTY DZIAŁALNOŚCI KLUBU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W STYKOWIE

Z dniem 31 grudnia 2020 r. dobiegła końca realizacja projektu p.n.: „Klub Inspiracji Sukcesu” o łącznej wartości 101 052,00 zł., którego realizatorem był Miejsko-Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim. W ramach konkursu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Edycja 2020”, w ramach programu Ministra Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej: ,,Od wykluczenia do aktywizacji. Program pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo na lata 2020- 2022”, Ośrodek pozyskał środki na kontynuację działalności Klubu Integracji Społecznej, funkcjonującego w jego strukturach od 2017 roku.

Więcej…

 

PostHeaderIcon GRUPY WSPARCIA DLA UCZESTNIKÓW KIS

W miesiącu październiku odbyły się kilkudniowe warsztaty z psychologiem nt. „Grupy wsparcia” dla indywidualnej grupy uczestników KIS.

Dzięki działaniom podejmowanym w grupie wsparcia, ofiary przemocy  miały okazję przyjrzeć się swojej sytuacji oraz dostrzec nowe sposoby radzenia sobie sytuacją spowodowaną stosowaniem przemocy w rodzinie.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama