KONTAKT:

tel. 17 77 76 422, e-mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ADRES:

Styków 102, 36-060 Głogów Małopolski


Wniosek uczestnictwa

Regulamin Klubu Integracji Społecznej "Klub Inspiracji Sukcesu"

PostHeaderIcon Komunikat

 

PostHeaderIcon Rekrutacja do Klubu Integracji Społecznej

 

PostHeaderIcon Zakończenie projektu pn. „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej - edycja 2019”

Z dniem 31 grudnia 2019 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zakończył realizację projektu pt. „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej - edycja 2019” współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Program Pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo” o wartości 78 790,00 zł.

Projekt skierowany był do osób bezrobotnych, biernych zawodowo w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących teren Gminy Głogów Małopolski oraz korzystających z świadczeń pomocy tutejszego Ośrodka. Do uczestnictwa w  projekcie realizowanego w okresie od 01.05.2019 do 31.12.2019 r. zostało zakwalifikowanych 28 nowych uczestników Klubu Integracji Społecznej tj. 17 mężczyzn i 11 kobiet.

Więcej…

 

PostHeaderIcon „WARSZTATY Z ZAKRESU PROFILAKTYKI I UZALEŻNIEŃ”

Warsztaty dla uczestników Klubu Integracji Społecznej

W ramach realizowanego projektu pn.: „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej” – edycja 2019 r., współfinansowanego  ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Program Pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo dla uczestników Klubu Integracji Społecznej w dniach od 19.11.2019- 26.11.2019 r. został zorganizowany cykl 5 spotkań 4-godz. dla danej grupy uczestników projektu, zmagających się z problemem alkoholowym lub w ich otoczeniu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon „ROZPOCZYNAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ”

Warsztaty dla uczestników Klubu Integracji Społecznej

W dniach 28-29 października uczestnicy Klubu Integracji Społecznej uczestniczyli w 16 godzinnych warsztatach nt. „Rozpoczynam własną działalność gospodarczą”, którego celem było uzyskanie przez uczestników KIS-u wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do samodzielnego założenia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama