GODZINY OTWARCIA:

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 11:30 do 15:30

KONTAKT:

tel. 17 77 76 422, e-mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ADRES:

Styków 102, 36-060 Głogów Małopolski

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Klubu Integracji Społecznej "Klub Inspiracji Sukcesu"

PostHeaderIcon Warsztaty wizażu, stylizacji i poprawy wizerunku w Klubie Integracji Społecznej

Dopełnieniem dotychczasowych działań w ramach projektu „Klub Inspiracji Sukcesu” realizowanych w Klubie Integracji Społecznej były warsztaty z zakresu  wizażu i stylizacji.

Początkiem marca w ramach działalności Klubu Integracji Społecznej w Stykowie dla jego uczestniczek odbyły się pierwsze zajęcia z zakresu wizażu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ruszyła III edycja projektu „Klub Inspiracji Sukcesu”

W sierpniu b.r. została zakwalifikowana ostatnia III grupa 26 osób do uczestnictwa w Klubie Integracja Społecznej w ramach  projektu” Klub Inspiracji Sukcesu” dla których zaplanowana została ścieżka reintegracji społecznej i zawodowej przygotowana przez zespół specjalistów.

Wszyscy uczestnicy mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach z zakresu aktywizacji społecznej takich jak:  treningi kompetencji i umiejętności społecznych, warsztatach poszukiwania pracy oraz grupach wsparcia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Efekty działalności "Klubu Integracji Społecznej"

Przyszedł czas na podsumowanie wyników działań realizowanych w ramach projektu „Klub Inspiracji Sukcesu” w związku z zakończeniem udziału kolejnej grupy Uczestników – 27 osób/mieszkańców Gminy Głogów Małopolski. Przypomnijmy iż z dniem 05.05.2017 w ramach projektu został utworzony Klub Integracji Społecznej, znajdujący się przy budynku Szkoły Podstawowej w Stykowie. Budynek ten został wyremontowany, wyposażony i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach dofinansowania ze środków unijnych. Dzięki temu wszystkie zajęcia, warsztaty a nawet kursy zawodowe mogły odbywać się  w pomieszczeniach klubu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Kolejne działania w ramach projektu

W ramach aktywizacji zawodowej 10 uczestników projektu realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim zostało skierowanych do odbycia kursu zawodowego w następujących zawodach: cukiernik, kwalifikowana pierwsza pomoc, operator CNC oraz magazynier z programem magazynowym, obsługą wózka widłowego i wymianą butli gazowej. Dodatkowo 1 osoba rozpoczęła kurs na prawo jazdy kat. B.

Więcej…

 

PostHeaderIcon II edycja projektu „Klub Inspiracji Sukcesu” - rekrutacja zakończona

W ramach projektu  realizowanego przez  Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim,  w miesiącu lutym zakończono kolejną rekrutację uczestników. Zostało zakwalifikowanych 27 osób zainteresowanych wzięciem udziału w II edycji projektu „Klub Inspiracji Sukcesu”. Są to osoby nieaktywne zawodowo, bezrobotne, w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujące na terenie gminy Głogów Małopolski.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama