KONTAKT:

tel. 17 77 76 422, e-mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ADRES:

36-060 Głogów Małopolski, ul. Stykowska 89

GODZINY OTWARCIA:

od pon. do pt.

od 8:00 do 12:00

Wniosek uczestnictwa

Regulamin Klubu Integracji Społecznej "Klub Inspiracji Sukcesu"

PostHeaderIcon REKRUTACJA DO KLUBU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - 2021 R

 

PostHeaderIcon ZAKOŃCZENIE PROJEKTU P.N: „KLUB INSPIRACJI SUKCESU”

EFEKTY DZIAŁALNOŚCI KLUBU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W STYKOWIE

Z dniem 31 grudnia 2020 r. dobiegła końca realizacja projektu p.n.: „Klub Inspiracji Sukcesu” o łącznej wartości 101 052,00 zł., którego realizatorem był Miejsko-Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim. W ramach konkursu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Edycja 2020”, w ramach programu Ministra Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej: ,,Od wykluczenia do aktywizacji. Program pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo na lata 2020- 2022”, Ośrodek pozyskał środki na kontynuację działalności Klubu Integracji Społecznej, funkcjonującego w jego strukturach od 2017 roku.

Więcej…

 

PostHeaderIcon GRUPY WSPARCIA DLA UCZESTNIKÓW KIS

W miesiącu październiku odbyły się kilkudniowe warsztaty z psychologiem nt. „Grupy wsparcia” dla indywidualnej grupy uczestników KIS.

Dzięki działaniom podejmowanym w grupie wsparcia, ofiary przemocy  miały okazję przyjrzeć się swojej sytuacji oraz dostrzec nowe sposoby radzenia sobie sytuacją spowodowaną stosowaniem przemocy w rodzinie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ – zajęcia terapeutyczne w KIS

W ramach realizowanego projektu pn.: „Klub Inspiracji Sukcesu”  współfinansowanego  ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Edycja 2020”, realizowanego w ramach programu ,,Od wykluczenia do aktywizacji. Program pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo na lata 2020- 2022 w listopadzie grupa uczestników Klubu Integracji Społecznej wzięła udział w warsztatach terapeutycznych z zakresu profilaktyki uzależnień.

Więcej…

 

PostHeaderIcon REINTEGRACJA SPOŁECZNA - CIĄG DALSZY SZKOLEŃ

WARSZTATY Z ZAKRESU ZAKŁADANIA I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ORAZ SPÓŁDZIELNI SOCJALNYCH

W dniach 28-29 października uczestnicy Klubu Integracji Społecznej uczestniczyli w szkoleniu nt. „Warsztaty z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz spółdzielni socjalnych”, którego celem było uzyskanie przez uczestników KIS-u wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do samodzielnego założenia i prowadzenia działalności gospodarczej czy tez spółdzielni socjalnej.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama