KONTAKT:

tel. 17 77 76 422, e-mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ADRES:

36-060 Głogów Małopolski, ul. Stykowska 89

GODZINY OTWARCIA:

od pon. do pt.

od 8:00 do 12:00

Wniosek uczestnictwa

Regulamin Klubu Integracji Społecznej "Klub Inspiracji Sukcesu"

PostHeaderIcon Działania Klubu Integracji Społecznej w ramach projektu: „Klub Inspiracji Sukcesu”

Klub Integracji Społecznej w Stykowie pozyskał środki w ramach konkursu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Edycja 2020”, realizowanego w ramach programu Ministra Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej: ,,Od wykluczenia do aktywizacji. Program pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo na lata 2020- 2022” w wysokości 90940,00 na kontynuację dotychczasowej działalności Klubu Integracji Społecznej działającego w strukturze Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Projekt pn.: „Klub Inspiracji Sukcesu” realizowany od 1 maja 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. skierowany jest do osób bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo, zamieszkujących teren Gminy, korzystających z świadczeń pomocy społecznej lub kwalifikujących się do objęcia pomocą.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Komunikat

 

PostHeaderIcon Rekrutacja do Klubu Integracji Społecznej

 

PostHeaderIcon Zakończenie projektu pn. „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej - edycja 2019”

Z dniem 31 grudnia 2019 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zakończył realizację projektu pt. „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej - edycja 2019” współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Program Pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo” o wartości 78 790,00 zł.

Projekt skierowany był do osób bezrobotnych, biernych zawodowo w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących teren Gminy Głogów Małopolski oraz korzystających z świadczeń pomocy tutejszego Ośrodka. Do uczestnictwa w  projekcie realizowanego w okresie od 01.05.2019 do 31.12.2019 r. zostało zakwalifikowanych 28 nowych uczestników Klubu Integracji Społecznej tj. 17 mężczyzn i 11 kobiet.

Więcej…

 

PostHeaderIcon „WARSZTATY Z ZAKRESU PROFILAKTYKI I UZALEŻNIEŃ”

Warsztaty dla uczestników Klubu Integracji Społecznej

W ramach realizowanego projektu pn.: „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej” – edycja 2019 r., współfinansowanego  ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Program Pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo dla uczestników Klubu Integracji Społecznej w dniach od 19.11.2019- 26.11.2019 r. został zorganizowany cykl 5 spotkań 4-godz. dla danej grupy uczestników projektu, zmagających się z problemem alkoholowym lub w ich otoczeniu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon „ROZPOCZYNAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ”

Warsztaty dla uczestników Klubu Integracji Społecznej

W dniach 28-29 października uczestnicy Klubu Integracji Społecznej uczestniczyli w 16 godzinnych warsztatach nt. „Rozpoczynam własną działalność gospodarczą”, którego celem było uzyskanie przez uczestników KIS-u wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do samodzielnego założenia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon AKTYWIZACJA ZAWODOWA

W ramach  projektu współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Program Pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo, p.n.: „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej - edycja 2019” realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim 10 uczestników zostało skierowanych do odbycia kursu zawodowego. Zostały zorganizowane kursy w  zawodach takich jak:

-        sprzedawca z obsługa kasy fiskalnej dla 2 osób,

-        opiekun osób starszych i niepełnosprawnych dla 3 osób,

-        kadry i płace dla 1 osoby,

-        stylizacja paznokci +przedłużanie rzęs +wizaż dla 2 osób

-        pracownik gospodarczy wraz z obsługa urządzeń, instalacji i sieci energetycznych do 1 kV dla 2 osób.

Dodatkowo 2 osoby rozpoczęły kurs na prawo jazdy kat. B.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ruszyły warsztaty w ramach projektu „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej” – edycja 2019 r.

Do uczestnictwa w projekcie zostało zakwalifikowanych 27 nowych uczestników Klubu Integracji Społecznej 17 mężczyzn i 10 kobiet.  Są to osoby zamieszkujące teren gminy Głogów Małopolski, pozostające bez zatrudnienia. Z wszystkimi uczestnikami została  podpisana umowa uczestnictwa w projekcie oraz została przeprowadzona przez zespół diagnozujący indywidualna diagnoza potrzeb, celem dostosowania oferowanych form wsparcia.

Od lipca rozpoczęły się pierwsze warsztaty z zakresu usług aktywnej integracji o charakterze społecznym pn. warsztaty aktywnego poszukiwania pracy. Celem warsztatów było kształtowanie postawy pro-aktywnej, umożliwiające nabycie umiejętności aktywnego poszukiwania pracy, pisania CV, listu motywacyjnego, czy umiejętności prowadzenia rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Po za tym uczestnicy mogli się lepiej poznać i zintegrować dzięki pracy w grupach. Na zakończenie 40-godzinnych warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon „Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej” – edycja 2019 r.

Gmina Głogów Małopolski/MGOPS w Głogowie Małopolskim pozyskała środki na realizację Zadania współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu: „Od wykluczenia do aktywizacji. Program Pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo p.n. Nowy profil usług w Klubie Integracji Społecznej” – edycja 2019r. o łącznej wartości  78790,00 zł na kontynuację dotychczasowej działalności Klubu Integracji Społecznej działającego w strukturze Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zakończenie projektu „Klub Inspiracji Sukcesu”

Z dniem 30 kwietnia 2019 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zakończył realizację projektu pt. „Klub Inspiracji Sukcesu” o wartości 738 tys. zł., współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Projekt skierowany był do osób bezrobotnych, biernych zawodowo oraz osób z niepełnosprawnością w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących teren Gminy Głogów Małopolski, korzystających z świadczeń pomocy tutejszego Ośrodka. Przez okres dwóch lat w projekcie wzięło udział 80 osób.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama