PostHeaderIcon OGŁOSZENIE dot. FUNDACJA „SOS ŻYCIE”

Od 13.09.2016 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim (sekretariat – pokój nr 100) są do odebrania wyniki badań cytologicznych i mammograficznych, wykonanych w terminie od 26 do 31 sierpnia 2016 r w ramach Fundacja „SOS ŻYCIE” Mielec.

 

PostHeaderIcon Informacja

Burmistrz Głogowa Małopolskiego informuje, iż po raz kolejny udało się pozyskać pomoc żywnościową  dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Głogów Małopolski  w formie  Podkarpackiego Banku Żywności.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ruszył projekt „Wszyscy razem”

Ruszył projekt „Wszyscy razem” w ramach którego prowadzone będą działania na rzecz osób niepełnosprawnych wynikające z „WOJEWÓDZKIEGO PROGRAMU NA RZECZ WYRÓWNYWANIA SZANS OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PRZECIWDZIAŁANIA ICH WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU NA LATA 2008-2020” dofinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego

Więcej…

 

PostHeaderIcon Seniorzy witaja pielgrzymów

Dnia 4 sierpnia uczestnicy Dziennego Domu „Senior-WIGOR” w Budach Głogowskich wybrali się do pobliskiej miejscowości Mrowla przywitać i zarazem pożegnać pielgrzymów, którzy w tym dniu wyruszyli z Rzeszowa na Jasną Górę. Seniorzy gorąco pozdrowili wszystkie grupy pielgrzymkowe, które zatrzymały się na postoju pod kościołem parafialnym w Mrowli i życzyli im dużo siły w trudzie pielgrzymowania.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotlanie plenerowe uczestników WIGOR

W dniu 21 lipca 2016 r. odbyło się spotkanie plenerowe dla uczestników Dziennego Domu „Senior – WIGOR” w Budach Głogowskich na Rajskiej Dolinie dzięki gościnności sołtysa Pogwizdowa Starego. Były spacery, ognisko, pieczenie kiełbasek, muzyka w tle.  Uczestnikom dopisywała zarówno dobra pogoda jak i dobre samopoczucie.  Dziękujemy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim poszukuje  osoby do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych. Warunki współpracy:
Usługa. Zatrudnienie na umowę zlecenie.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama