PostHeaderIcon Życzenia dla Wolontariuszy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim naszym Wolontariuszom  serdecznie dziękujemy za bezinteresowną działalność oraz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi. Nich wolontariat będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje Was do dalszego działania na polu woluntarystycznym.
Za dobre serce, gotowość, oddanie, chęci i wolę służenia innym w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności wszystkim Wolontariuszom związanym z Gminą Głogów Małopolski
W podziękowaniu za Waszą pracę i ofiarność najlepsze życzenia pomyślności i wytrwałości
składają

Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Głogowie Młp.
wraz z  pracownikami

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13.12.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon O czym rodzice z 500+ muszą informować gminę?

Straciłeś pracę, a otrzymujesz świadczenia z programu 500+? Powinieneś przesłać informacje do tutejszego Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim. Może się bowiem okazać, że rząd da ci także 500 zł na pierwsze dziecko. O czym rodzice pobierający świadczenia z rządowego programu powinni informować gminę? Jaki to może mieć wpływ na ich sytuację finansową?

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2016 r. w ramach programu pomocy żywnościowej będzie wydawana żywność dla osób najbardziej potrzebujących w tym rodzin wielodzietnych, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które posiadają skierowanie i kartę z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ankieta dla mieszkańców

Szanowni Państwo zwracamy sie z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Jest ona skierowana do mieszkańców Gminy Głogów Młp. ma na celu właściwe zdiagnozowanie problemów społecznych występujących na jej obszarze.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Co słychać na świetlicy?

Zaczęła się już jesień, złota polska jesień, a wraz z nią piękne jesienne dary. Dlatego w październiku  podopieczni świetlic wykonują przepiękne jesienne kompozycje wykorzystując do tego  kasztany, żołędzie, szyszki, liście.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama