PostHeaderIcon Seniorzy witaja pielgrzymów

Dnia 4 sierpnia uczestnicy Dziennego Domu „Senior-WIGOR” w Budach Głogowskich wybrali się do pobliskiej miejscowości Mrowla przywitać i zarazem pożegnać pielgrzymów, którzy w tym dniu wyruszyli z Rzeszowa na Jasną Górę. Seniorzy gorąco pozdrowili wszystkie grupy pielgrzymkowe, które zatrzymały się na postoju pod kościołem parafialnym w Mrowli i życzyli im dużo siły w trudzie pielgrzymowania.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotlanie plenerowe uczestników WIGOR

W dniu 21 lipca 2016 r. odbyło się spotkanie plenerowe dla uczestników Dziennego Domu „Senior – WIGOR” w Budach Głogowskich na Rajskiej Dolinie dzięki gościnności sołtysa Pogwizdowa Starego. Były spacery, ognisko, pieczenie kiełbasek, muzyka w tle.  Uczestnikom dopisywała zarówno dobra pogoda jak i dobre samopoczucie.  Dziękujemy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim poszukuje  osoby do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych. Warunki współpracy:
Usługa. Zatrudnienie na umowę zlecenie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień dziecka w OIK w Górnie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie – Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górnie informują, że w dniu 28.06.2016 r. w OIK w Górnie odbył się „Dzień Dziecka” dla rodzin korzystających z pomocy OIK.
Impreza była współfinansowana przez Gminę Sokołów Małopolski – ze środków pozyskanych z Gminnego Programu Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Narkomanii, a także przez darczyńców z terenu Powiatu Rzeszowskiego oraz Powiatu Niżańskiego jak i ze środków Powiatu Rzeszowskiego.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja

Z dniem 01-07-2016 r. upływa termin składnia wniosków o przyznaniu świadczenia wychowawczego, które będą wypłacone z wyrównaniem od miesiąca kwietnia 2016 r.
Wszystkie wnioski na „Świadczenie 500+” złożone od 02-07-2016 r. będą wypłacane na bieżąco od miesiąca złożenia wniosku.

 

PostHeaderIcon Spotkanie dotyczące profilaktyki i badań mammograficznych.

15 czerwca br. w Dziennym Domu „Senior-WIGOR” w Budach Głogowskich miało miejsce spotkanie dotyczące znaczenia profilaktyki i badań mammograficznych w życiu kobiet. Odbyło się ono w ramach projektu realizowanego przez GRUPĘ LUX MED

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama