Do pobrania:

Żądanie wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego

Klauzula o ochronie danych osobowych (RODO)

Wkładka dla dużego składu rodziny (powyżej czterech osób) do żądania wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego

PostHeaderIcon Program "Czyste Powietrze"

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim obsługuje Program "Czyste Powietrze", w zakresie wydawania zaświadczeń o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego.

Z Programu "Czyste Powietrze" mogą skorzystać właściciele i współwłaściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Właściciele i współwłaściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych, którzy zamierzają złożyć wniosek o przyznanie dofinansowania do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mogą złożyć w MGOPS w Głogowie Małopolskim żądanie wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego. Złożenie wniosku o dofinansowanie w ramach Programu "czyste Powietrze" jest uwarunkowane posiadaniem takiego zaświadczenia.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu "Czyste Powietrze" można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Głogowie Małopolskim oraz w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

https://czystepowietrze.gov.pl/

https://www.gov.pl/web/klimat/czyste-powietrze

Ulotka Programu "Czyste Powietrze"

 

PostHeaderIcon Podstawowe informacje

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama